Кондиціонери та вентиляція

Монтаж систем вентиляції та кондиціонування повітря виконується з метою підтримки параметрів повітря в приміщеннях різного призначення відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечення зовнішнім чистим повітрям у достатньому обсязі людей, що знаходяться в них.

Системи вентиляції дозволяють видалити за межі робочих приміщень шкідливі речовини, які накопичуються в закритому приміщенні в процесі виконання технологічних процесів, та забезпечити приплив зовнішнього повітря, необхідного для забезпечення вимог відповідно до санітарних норм.

Для забезпечення нормативних параметрів повітря в робочих приміщеннях або окремих зонах використовують системи кондиціювання повітря, які застосовують для очищення повітря, його нагрівання, охолодження, зволоження або осушення.

Сучасні системи вентиляції та кондиціювання повітря виконуються з автоматичними контролюючими та регулюючими приладами, які забезпечують ефективну експлуатацію систем в автоматичному режимі без участі обслуговуючого персоналу.

Ми виконуємо монтаж систем вентиляції та кондиціювання повітря на об’єктах різного призначення: промислові підприємства, торгові центри, багатоповерхові офісні будівлі та інші громадські об’єкти.

Монтаж систем вентиляції та кондиціювання виконується відповідно до проектної документації. Для забезпечення введення в експлуатацію ефективно працюючих систем вентиляції та кондиціонування повітря, їх надійності, тривалого терміну експлуатації фахівці нашого підприємства на етапі підготовки до виконання робіт ретельно вивчають робочий проект, характеристики обладнання та в разі потреби розробляють свої пропозиції Замовнику щодо покращення цих систем.