Опалення та водопостачання

Сертификат

Наша компанія вже кілька років успішно займається проектуванням систем опалення та водопостачання. Здійснює монтаж опалювального обладнання для систем опалення заміського будинку. Спеціалісти нашої компанії проводять повний комплекс робіт від виїзду на об’єкт замовника до післягарантійного обслуговування системи опалення та водопостачання. На сайті можна побачити готові рішення – реальні проекти для конкретних замовників.

Опалення – важливий невід’ємний елемент для будь-якого житлового та нежитлового приміщення. Без нього просто не можливе комфортне проживання та існування людини. У ході багатьох століть з системами опалення відбулися істотні зміни. Сьогодні це найсучасніші комфортні безпечні системи, що містять безліч функцій, оснащені найновішим цифровим обладнанням з автоматизованим керуванням. Встановлення таких систем під силу лише професіоналам.

Монтаж систем водопостачання є складним та відповідальним процесом. Наша будівельна компанія надає послуги з монтажу зовнішніх систем водопостачання, прокладання водопроводу, прокладання трубопроводів, монтажу насосного обладнання тощо… Будівництво водопроводу виконується як у багатоквартирних будинках, так і в приватних котеджах та на дачах. Наша компанія має великий досвід з монтажу систем водопостачання та встановлення сантехніки на об’єктах, що будуються.

Першим кроком під час виконання нами будь-якого виду робіт є виїзд фахівця на об’єкт. Цей етап дуже важливий для подальшого проектування та монтажу інженерної системи. Виклик фахівця на об’єкт виконується для:
узгодження принципової схеми опалення та водопостачання будинку;
підбору комплектуючих для реалізації проекту;
складання кошторисної вартості монтажу обладнання;
консультування із суміжних питань (водопостачання, каналізація).
При проектуванні системи інженери враховують особисті побажання замовника, конструкцію об’єкта нерухомості, кліматичні умови регіону, кількість коштів, які має замовник.

Етап проектування системи опалення включає:
– розрахунок теплового режиму роботи;
– теплотехнічний розрахунок зовнішніх огорож;
– розрахунок теплового режиму у приміщеннях будівлі;
– визначення теплових навантажень;
– підбір котельного устаткування потрібному вигляді палива;
– тепловий розрахунок та комплектація необхідним обладнанням, розміщення обладнання, стояків, магістралей та ін;
– узгодження схем підключення обладнання.

Монтаж усіх інженерних систем проводиться згідно з вимогами СНіП. Терміни та час робіт монтажу узгоджуються із замовником.

 

Гарантійне обслуговування встановлених систем починається з моменту монтажу та здійснюється кваліфікованим персоналом відповідно до гарантійних зобов’язань, зазначених у талоні. Сервісне обслуговування передбачає здійснення ремонтних робіт службою сервісу після закінчення гарантійних зобов’язань виробника устаткування.

Ми надаємо різноманітні послуги нашим клієнтам: комплексне проектування системи опалення, монтаж опалення, монтаж опалювального обладнання, сервісне обслуговування системи опалення заміського будинку. Також серед наших пропозицій водяна, повітряна та газова система опалення, розробка системи автономного опалення, монтаж системи “тепла підлога”. Сучасна система опалення – і Ваш будинок найтепліший і найбезпечніший.

Спеціалісти нашої компанії складуть теплотехнічний розрахунок системи опалення та детальну схему опалення. Далі наші працівники проведуть проектування системи опалення, підберуть необхідне опалювальне обладнання для системи опалення будинку (BAXI, Vaillant, Viessmann, Buderus, Ferroli). Після проведення попередніх робіт проводиться доставка та монтаж опалювального обладнання та монтаж опалення, пуско-налагодження опалення, налаштування системи опалення. Монтаж опалювального обладнання та монтаж опалення провадиться кваліфікованими співробітниками компанії. Монтаж трубопроводів виконуємо абсолютно з усіх матеріалів: мідь, чорна сталь, нержавіюча сталь, поліетилен, поліпропілен, металопластик. Усього один дзвінок до компанії та сучасна якісна система опалення вже у Вас.

Автономна система опалення та опалення заміського будинку сьогодні “по кишені” будь-якого представника середнього класу. Без неї не обходиться жодне будівництво житлових приміщень. Заміська система опалення – чудова альтернатива централізованому опаленню, якщо Ви вибрали собі проживання у заміському котеджі. Опалення заміського будинку – це складний та багатоетапний процес, який краще довірити професіоналам, а не новачкам у цій справі. Монтаж опалення для заміського будинку – основний профіль нашої компанії, і ми завжди раді допомогти Вам.

Ми проводимо проектування та монтаж опалення на будь-яких об’єктах нерухомості: міських квартирах, офісних приміщеннях, громадських організаціях та заміських будинках. Монтаж опалення – це важливий етап при будівництві будинку, котеджу, дачі.