Тепла підлога

Останнім часом все популярнішими стають системи опалення з використанням теплої підлоги. Так як тепле повітря завжди прагне піднятися вгору і заміщається холоднішим, то теплі підлоги, завдяки тому, що джерело тепла знаходиться прямо під вашими ногами, створюють максимально комфортні умови, коли “ноги в теплі, а голова в холоді”. Зазвичай, при використанні цього виду опалення температура на рівні підлоги приблизно на 3 градуси вище, ніж на рівні голови. Т.к. температура підлоги не може бути дуже високою (як правило, не більше 30 С), то для опалення всього приміщення теплої підлоги зазвичай недостатньо. Найчастіше опалення підлоги використовується як додаткове – для підвищення комфорту. Зручна така схема, коли окрім теплої підлоги ще встановлюються і опалювальні прилади (радіатори) з терморегулятором, який відстежує температуру повітря в приміщенні та перекриває подачу гарячої води в радіатор у випадку, якщо тепла від опалення підлоги достатньо.

Варто мати на увазі, що крім водяного опалення підлоги, коли нагріта вода від опалювального котла рухається по трубах, укладених під підлогою, опалення підлоги ще буває і кабельне електричне.

Закінчити хочеться нагадуванням, що опалення – справа дуже серйозна і довіряти його проектування та монтаж варто лише професійним фірмам.