Котельні ⠀та топкові

Котельная

Основний вид діяльності ТОВ «ПРОМТЕПЛОТЕХСЕРВІС» – будівництво котелень (як у модульному, так і в стаціонарному або даховому виконанні), їх сервісне обслуговування, а також проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт систем опалення, водопостачання та каналізації.

Монтаж котельні потребує професійних знань, високої кваліфікації та досвіду. Котельня – складна високотехнологічна система. Котельня – головний крок до комфорту та затишку у Вашому будинку. Ви хочете ні від кого не залежати, зверніться до нас.

Наші спеціалісти допоможуть підібрати оптимальне рішення опалювальної системи індивідуально для вашого приміщення – квартири, будинка, готеля, офісу, підприємства.

Котельня – автономні блокові (модульні) котельні, міні-котельні. Ми пропонуємо комплекс робіт «під ключ», пов’язаних з монтажем автономних газових котелень, середньої та великої потужності від 19 кВт до 50 МВт, блокових (модульних) котелень, міні-котелень; виконуємо монтаж котелень будь-якого типу відповідно до особливостей Вашого приміщення. Наша компанія має ліцензії на виконання всіх відповідних робіт.

Котельня включає котел, пальник, автоматику, насоси, запірно-регулюючу арматуру і монтаж «під ключ».

Монтаж котельні “під ключ” включає наступні етапи робіт:
Передпроектне дослідження об’єкта, виїзд фахівця на об’єкт для визначення потужності котельні, яка потрібна для обігріву всіх приміщень.
Проектування та розрахунок котельні за допомогою програмного забезпечення на базі AutoCAD для тривимірного моделювання котелень, підготовка робочої та проектної документації.
Підбір та постачання котельного обладнання з урахуванням можливостей та побажань Замовника. Від вибору котла залежить оснащення всієї котельні. Спеціалісти нашої фірми допоможуть Вам підібрати котел, оптимальний за ціною та якістю для кожного конкретного проекту.

 

1. Монтаж котельні.
2. Пуско-налагоджувальні роботи.
3. Здавання в експлуатацію, передача всіх документів.